Кращий твір року

Дата: 11.05.2022 14:46

З метою утвердження та розвитку українського декоративно-прикладного мистецтва, підтримки творчої діяльності майстрів та задоволення художньо-естетичних потреб населення громади з 04 по 15 квітня 2022 року було проведено виставку-конкурс художніх виробів «Кращий твір року» серед майстрів закладів культури Антонінської СТГ. На виставку-конкурс було подано 24 художніх та творчих робіт майстринь та майстрів народного мистецтва нашої Антонінської громади.

Конкурсні роботи були представлені в п’яти видах мистецтва:

• народна та авторська іграшка та лялька (2 роботи);
  • витинанка (4 роботи);
  • вишивка ручна (8 робіт);
  • художня обробка деревини, металу (4 роботи);
  • сучасні види ДПМ (6 робіт).

Представлені роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва вирізнялися яскравістю барвів та творчою фантазією, майстерністю володіння техніки, якістю та професійністю виконання.

Пропонуємо до перегляду вироби майстрів декоративно-прикладного мистецтва та народних умільців громади.