Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Позачергова 13 сесія Антонінської селищної ради

Дата: 26.05.2022 22:42
Кількість переглядів: 315

Сьогодні, 26 травня 2022 року, під головуванням Антонінського селищного голови – Анатолія Оцалюка відбулася позачергова 13 сесія Антонінської селищної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь 17 депутатів селищної ради, секретар селищного голови, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та громадськість.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять українських військових та всіх цивільних : дорослх і дітей, які загинули від рук російських окупантів.

До початку засідання присутні заслухали селищного голову щодо стану, положення та характеру дій які зроблені в нашій громаді. Анатолій Оцалюк зазначив , що робота в умовах війни триває, тому зараз важлива будь – яка допомога та висловив щиру подяку кожному за злагоджену працю: для поліцейських офіцерів громади, учасникам добровільного формування, усім підприємцям, керівникам агроформувань, та депутатам, які в такий важкий для нашої країни час не стояли осторонь, а всіляко намагалися допомагати.

Також голова прозвітував про обсяги виконаної роботи з початку введення воєнного стану.

Продовжуємо працювати заради миру!

На порядок денний було винесено 7 загальних питань, а саме:

1. Про надання матеріальної допомоги на лікування;

2. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально – побутових проблем;

3. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Антонінської селищної ради»;

4. Про надання дозволу на списання паливно – мастильних матеріалів ;

5. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей;

6. Про перейменування публічної бібліотеки Антонінської селищної ради та затвердження Статуту;

7. В ході сесії було розглянуто та підтримано низку земельних питань . З них переважно були питання щодо надання жителям громади дозволів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою та надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Прийняті рішення 13 сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора