Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.05.2022 22:44

Сьогодні, 26 травня, під головуванням селищного голови Анатолія Оцалюка, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів ,старости та працівники апарату Виконавчого комітету Антонінської селищної ради.

Членами виконкому було розглянуто 5 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Серед них:

1. Про організацію підготовки житлово – комунального господарства селищної ради до роботи в осінньо – зимовий період 2022-2023 року

2. Про внесення змін до селищного бюджету Антонінської селищної ради на 2022 рік

3. Про затердження заходів з відзначення Міжнародного дня захисту дітей на території селищної ради

4. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Антонінської територіальної громади в літній період

5. Про зміну нумерації житлового будинку за адресою вулиця Центральна села Велика Салиха

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі. З усіх питань порядку денного прйняті рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюдненні на офіційному сайті громади.