Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Боротьба зі стихійними сміттєзвалищами на території громади

Дата: 05.05.2022 22:56
Кількість переглядів: 364

Однією з найболючіших тем в громаді, та й країні загалом, є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж мешканці на узбіччях доріг, ярах, біля недобудованих будівель, на закинутих земельних ділянках. Адже набагато легше викинути сміття біля річки чи понад дорогою, аніж в контейнер чи відвезти на сміттєзвалище. Хоча всі розуміють – це отрута для нашого здоров’я, небезпека для здоров’я наших дітей та й в цілому, такі стихійні «сміттєві острівки» загрожують погіршенням екології.

19.04.2022 року до керівництва Антонінської селищної ради надійшло звернення від депутата виборчого округу №1 – Цатуряна Артура Віталійовича, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища яке розташоване на території житлового масиву по вулиці Яблунева смт Антоніни.

Тому, 20.04.2022 року комунальним підприємством «Комунальник» Антонінської селищної ради за участі депутата в ході здійснення комплексу заходів із благоустрою із залученням спецтехніки було ліквідоване несанкціоноване сміттєзвалище.

Керівництво Антонінської селищної ради звертається до мешканців громади дотримуватися санітарних норм та викидати сміття і побутові відходи в спеціально відведеному місці, адже стихійні сміттєзвалища є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора