Жителі селища Антоніни та Пасічнянської громади, разом із військовими побратимами провели в останню путь нашого земляка - Русого Ігора Петровича

Дата: 03.06.2022 09:20

Сьогодні, 03.06.2022 року, жителі селища Антоніни та Пасічнянської громади, разом із військовими побратимами провели в останню путь нашого земляка - Русого Ігора Петровича 1965 р.н., який загинув в результаті ворожих обстрілів російських окупантів 29 травня 2022 року в м.Золоте Луганської області, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України.

Ігор Петрович був родом з Антонін, тут же і закінчив школу, згодом військову службу та вступив до педагогічного інституту в місті Кам’янець – Подільський, де й здобув спеціальність – вчителя історії. Свою трудову діяльність розпочав у 1982 році в Антонінській середній школі, а вже з 1988 року почав працювати у селі Пасічна, де провів більшу частину свого життя.

Тож висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Ігора Петровича!

Низький уклін та вічна пам’ять Герою !