У Антонінській амбулаторії загальної практики сімейної медицини новий керівник!

Дата: 07.06.2022 13:08

Сьогодні, 07.06.2022 року, Антонінський селищний голова Анатолій Оцалюк представив колективу Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини нового керівника виконуючу обов’язків завідуючої закладу - Баранецьку Анастасію Сергіївну, а також,подякував попередньому керівнику, Шерепенко Ользі Степанівні, за злагоджену роботу.

Селищному голові було важливо організувати якісний менеджмент в амбулаторії, адже там багато років працює злагоджений колектив, якому необхідно було організувати якісне взаємне партнерство та управління медичним закладом.

Сподіваємося, що призначення нового керівника допоможе втілити команді чимало нових ідей.

Анатолій Оцалюк побажав Анастасії Сергіївні успіхів у професійній сфері, вдячних пацієнтів, конструктивної роботи, великих здобутків, а підгрунтям плідної професійної діяльності, нехай буде міцне здоров’я, сповнене любові серце, натхненна думка і добрі почуття. Фото без опису