Поліпшення благоустрою території кладовищ

Дата: 09.06.2022 09:44

Людина живе доти , доки про неї пам’ятають.

Традиції доглядати за могилами рідних і близьких – одні з найсакральніших, найлюдяніших та найзмістовніших з усіх існуючих.

Тому показником розвитку, гуманності та зрілості суспільства, окрім ставлення до людей похилого віку та тварин, є й ставлення громадян до пам’яті померлих. А про це красномовно говорять наші кладовища – їхній вигляд, облаштованість, те, як ведеться догляд за могилами.

В згуртованості сила!

Це постійно доводять жителі Антонінської громади. Продуктивним був вчорашній день для жителів старостинських округів, адже всі об’єднали зусилля для обкошення кладовищ по населених пунктах.

Щоб частково навести лад було докладено багато зусиль. Тож висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання кладовищ усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно – корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення благоустрою території кладовищ.