Дата: 16.06.2022 11:41

10.06.2022 року до смт Антоніни завітали представники Міжнародної християнської гуманітарної організації «Medair» (Швейцарія) з метою надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, що проживають на території Антонінської територіальної громади (предмети першої необхідності – засоби гігієни, кухонні набори, постільна білизна, рушники, ковдри, матраци та розкладачки, господарчі товари тощо…)

Висловлюємо щиру вдячність для представників огранізації «Medair» за надану благодійну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненна підтримка ВПО, які у нас проживають та відчутна підтримка нашої громади.

Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху!