Дата: 22.06.2022 13:54

Шановні жителі громади!

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Щороку саме в цей день ми схиляємо голову перед подвигом тих громадян, які тоді, у сорок першому, відважно стали на захист країни. Неймовірними зусиллями, ціною мільйонів життів вони здолали гітлерівську навалу.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

Сьогодні наші співвітчизники знову героїчно боронять нашу країну від російського агресора, який нещадно знищує мирне населення та інфраструктуру міст і сіл. З честю захищають кордони України, незалежність та свободу .

Дорогі земляки! Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, за тих, хто віддав життя за мир і Україну.

Честь і слава героям!

Вічна пам’ять загиблим!