Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітання селищного голови з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 09:29
Кількість переглядів: 362

Шановні жителі Антонінської громади!

 Прийміть найщиріші  вітання з визначним державним святом  – Днем Конституції  України. Двадцять восьме червня вписане у наш календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави, яким стверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.  В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. 

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. 

Прийняття Конституції назавжди закарбувало одвічне бажання українців жити у власній незалежній державі, закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

З нагоди свята,  хочу виразити вдячність жителям нашої громади, за те,  що ви своєю щоденною клопіткою працею, вірним служінням народу України, виконанням почесного громадянського обов`язку щодо  захисту її територіальної цілісності,   реалізуєте  в нашому житті усі засади Конституції України: благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у Вашій оселі, впевненості, сили, усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

 Слава ЗСУ , які захищають сьогодні територіальну цілісність нашої Держави! Слава Україні! Тримаймося, в єдності наша сила, і тільки так Все буде Україна!

Зі святом!

З повагою селищний голова

Анатолій ОЦАЛЮК

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора