Вітання селищного голови з Днем Конституції України
Шановні жителі Антонінської громади!
Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. Двадцять восьме червня вписане у наш календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави, яким стверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України.
Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.
Прийняття Конституції назавжди закарбувало одвічне бажання українців жити у власній незалежній державі, закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
З нагоди свята, хочу виразити вдячність жителям нашої громади, за те, що ви своєю щоденною клопіткою працею, вірним служінням народу України, виконанням почесного громадянського обов`язку щодо захисту її територіальної цілісності, реалізуєте в нашому житті усі засади Конституції України: благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії.
Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у Вашій оселі, впевненості, сили, усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!
Слава ЗСУ , які захищають сьогодні територіальну цілісність нашої Держави! Слава Україні! Тримаймося, в єдності наша сила, і тільки так Все буде Україна!
Зі святом!
З повагою селищний голова
Анатолій ОЦАЛЮК