Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Підтримуємо фізичне здоров’я населення “СПОРТ ДЛЯ ВСІХ”

Дата: 24.06.2022 12:21
Кількість переглядів: 148

Широкомасштабна збройна агресія Російської Федерації проти України призвела до суттєвого зниження рухової активності населення, що у поєднанні з іншими факторами воєнного стану негативно впливає на рівень здоров’я громадян.

В умовах, що унеможливлюють проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» дозволить проводити індивідуальні заняття громадян на свіжому повітрі, що покращить їх психологічний та фізичний стан.

На сьогоднішній день відновив свою роботу сайт з руховими активностями Активних парків. Тепер можливо знову сканувати QR–код та виконувати комплекс доступних фізичних вправ без спеціальних тренажерів та персонального тренера за посиланням: https://ap.sportforall.gov.ua/mainpage

Враховуючи зазначене та відповідно до вимог Положення про соціальний проект «Активні парки-локації здорової України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2021р. № 326, з метою належної організації та проведення заходів в рамках соціального проекту в області серед населення громади та вимушено переселених осіб координатору від Антонніської СТГ Загаєвському Валерію Леонідовичу для роботи надано спортивну сумку з інвентарем.

Тож запрошуємо усіх бажаючих на тренування, підтримувати фізичну форму та популяризувати здоровий спосіб життя!Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора