Платформа допомоги для управління процесами отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги

Дата: 14.07.2022 13:41

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів створено Платформу допомоги для управління процесами отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги, що сприятиме налагодженню комунікації, логістики та реалізації харчових продуктів між виробниками, переробниками та споживачами.

За допомогою платформи можна:

• знайти покупця для власного комерційного товару;
  • доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій тих чи інших товарів, що значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для вашої продукції;
  • знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;
  • залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах;
  • можливість миттєвої комунікації з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
  • замовлення послуг зберігання або транспортування;
  • отримати будь-яку технічну підтримку;
  • замовити або запропонувати логістичні послуги;

Станом на сьогоднішній день 13.07.2022р. у даній Пратформі активну участь беруть такі користувачі як:

• територіальні органи місцевого самоврядування;
  • виробники продукції;
  • торгівельні мережі та крамниц;
  • логістичні компанії;
  • об’єднання, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

Пропонуємо Вашому підприємству  долучитися до роботи  Платформи допомоги за посиланням https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx.

Реєстрація та робота на платформі безкоштовна.