Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Громада отримала гуманітарну допомогу за сприяння регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 26.07.2022 10:39
Кількість переглядів: 254

Консультанти та виконавча дирекція Хмельницького РВ АМУ уже 5 місяців шукає різні шляхи допомоги вимушеним переселенцям, що знайшли прихисток на території громад краю.

«Перебуваючи на постійному зв’язку із органами місцевого самоврядування ми знаємо, хто прихистив багато ВПО та намагаємося організувати гуманітарну допомогу для цих громад. Нам уже неодноразово вдавалося налагодити канали зв’язку із благодійниками та зробити усе можливе, щоб допомогу отримали ті, хто її, дійсно, потребує. Ми надзвичайно вдячні усім за готовність допомагати та добрі і чуйні, до чужого горя, серця» - розповіла в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Крупа.

Зокрема, цього разу допомогу отримали три селищних ради: Понінківська, Меджибізька та Антонінська.

Хмельничани надали чоловічий, жіночий і дитячий одяг та взуття. ГО «Злагода» надала засоби гігієни для жінок, підгузки та побутову хімію, іграшки.

Представники громад уже забрали допомогу від благодійників та найближчим часом розповсюдять її серед внутрішньо переміщених осіб у своїх громадах.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора