Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Привітання селищного голови з Днем Української Державності

Дата: 28.07.2022 09:00
Кількість переглядів: 469

Шановні жителі Антонінської громади!

28 липня 2022 року ми вперше відзначаємо одне з головних державних свят – День Української Державноті та доленосну подію в історії України – День хрещення Київської Русі.

Це благословенне свято ми відзначаємо у день Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняття Хрещення Київської Русі. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави.

Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей.

Україна, сьогодні, виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об’єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Об’єднаймося усі навколо спільної мети – процвітання України і громади, хто живе на її землі!

У цей урочистий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, добробуту, міцного здоров’я на довгі ,мирні і щасливі роки.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З Днем Української Державності!

З повагою селищний голова

Анатолій ОЦАЛЮКФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора