Дата: 05.08.2022 14:18

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» посадовці Управління Держпраці у Хмельницькій області відвідали понад 2500 суб’єктів господарювання регіону.

Роз’яснювальні заходи проводяться задля роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та подолання тіньової зайнятості.

Пам’ятайте, що тільки офіційне працевлаштування гарантує працівнику гідні умови праці, захист трудових прав та соціальні гарантії передбачені законодавством, які саме, детально в інфоргафіці!

Більше трудові відносини у воєнний час на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN   та на інформаційному порталі Держпраці: www.pratsia.in.uaФото без опису