Профілактичний рейд до села Криворудка

Дата: 02.08.2022 16:22

02.08.2022 року, поліцейські офіцери громади спільно з начальником Служби у справах дітей та директором Центру надання соціальних послуг Антонінської селищної ради, здійснили профілактичний рейд до села Криворудка, де відвідали родину , яка перебуває в складних життєвих обставинах.

В ході рейду, працівниками служб була проведена робота, спрямована на створення безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, права на охорону здоров'я, формування навичок здорового способу життя. З мамою була проведена профілактична бесіда, щодо належного виховання виконання бітьківських обов' язків та роз'яснені наслідки їх невиконання.

З метою подолання складних життєвих обставин, матері, яка самотужки виховує малолітню дитину, була надана гуманітарна допомога.

Метою таких виїздів - є не лише виявлення можливих порушень, основним являється - надання допомоги тим, хто її потребує.Фото без опису