Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

На Хмельниччині дещо уповільнилися темпи поширення COVID-19

Дата: 28.09.2022 11:05
Кількість переглядів: 246

За тиждень з 19 до 25 вересня у Хмельницькій області підтвердили 2776 випадків COVID-19. Це майже на півтори сотні більше хворих, ніж попереднього тижня. Однак ситуація дещо краща, якщо порівнювати з динамікою кількох тижнів з кінця серпня до середини вересня. 

            До закладів охорони здоров`я Хмельницької області із COVID-19 минулого тижня госпіталізували 317 осіб. Варто зазначити, що другий тиждень поспіль кількість госпіталізованих залишається практично на тому ж рівні. Одужала 2161 особа.

            На COVID-19 минулого тижня захворіли 353 дитини. Це майже на 60 випадків менше, ніж у період з 11 до 18 вересня.  

            На жаль, за минулий тиждень через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою, померли 11 людей, що майже вчетверо більше, ніж тижня, що передував.

            З 19 до 25 вересня у Хмельницькій області виконали близько 16,5 тисяч тестів, левову частку з яких становили експрес-тести.

            Що ж до ситуації у Антонінській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 26 осіб., з них дітей – 6, а одужали — 8 осіб. В порівнянні з попереднім тижнем то спостерігається ріст на 37%.

             Лікарі підкреслюють, що найефективнішим методом профілактики COVID-19 є вакцинація, тому радять звертатися до амбулаторій загальної практики-сімейної медицини за місцем проживання та робити щеплення

.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора