До уваги!

Дата: 06.10.2022 11:28

СТОВ «ДОВІРА» має намір отриматидозвіл на викиди забруднюючих
речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для
об’єкта,розташованого за адресою: 31000, Хмельницька область,
Хмельницький район, с. Кременчуки, вул. Вокзальна,1. Спеціалізація,
основні виробництва: приймання, сушка, очищення, зберігання,
відвантаження зерна. Задіяне обладнання: транспортери, норії, зерноочисне обладнання, газоочисні установки, зерносушарки, бункери відвантаження зерна і зерновідходів, ковшові шнекові навантажувачі, шафа досліджень зразків зерна (лабораторія), газове обладнання, газозварювальне і електрозварювальне обладнання, металообробний електроінструмент, дизель-генератор, фарбувальне обладнання. Забруднюючі речовини, які викидаються в атмосферне повітря: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо), ртуть та її сполуки (у перерахунку на ртуть), манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту, азоту (1) оксид [N 2 О], оксид вуглецю, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС), сульфатна кислота (H2SO4) [сірчана кислота], сірководень, бутиловий ефір оцтової кислоти (бутилацетат), етилцеллозольв, толуол, ксилол, метан, діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки, двоокис вуглецю.
Наднормативний вплив на навколишнє середовище – відсутній. З моменту
опублікування інформації, зауваження громадських організацій та окремих
громадян на протязі 30 календарних днів можуть надсилатись до
Хмельницької РДА за адресою: 29018, м.Хмельницький, вул.
Кам’янецька,122/2; Департамент природних ресурсів та екології
Хмельницької ОДА за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70.