Дата: 19.10.2022 10:08

З 27 вересня  по 01 жовтня 2022 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою підвищення художньої майстерності гуртківців та ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління,  відбувся обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Вітаємо призерів Конкурсу:

КОМАНДУ Антонінської селищної територіальної громади за зайняте ІІІ місце серед селищних територіальних громад

І місце

Анну КОЛОМІЄЦЬ – здобувачку освіти Корчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Н. СЕМЕНЮК) за фотороботу «Про що задумались лелеки», в номінації «Флора і фауна»

Єву КРИЖАНІВСЬКУ – здобувачку освіти Кременчуківського ліцею (керівник М. МОЛОДЕЦЬКА) за фотороботи  «А воїни – як діти!», в номінації «Експериментальне фото»

ІІІ місце

Олексія БИСТРИЦЬКОГО – здобувача освіти Терешківського ліцею (керівник Т. БЄЛОНОСОВА) за фотороботи  «Помідоро вий рай», в номінації  «Побутові або жанрові фотографії»