Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Професійне навчання під гарантоване працевлаштування

Дата: 01.12.2022 20:40
Кількість переглядів: 69

Якщо ви у пошуку роботи, або хочете оволодіти новою професією, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване легальне  працевлаштування. Професійне навчання безробітних здійснюється у закладах освіти, зокрема: центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та у роботодавців – замовників кадрів. 

У навчальних закладах здобувачі освіти мають можливість навчатися за програмами максимально наближеними до вимог роботодавців з використанням новітніх технологій. Навчання триває від 1 місяця до 1 року та здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 

Перелік документів, які повинні подаватися безробітним у навчальний заклад (в день заїзду на навчання): 

• паспорт, 

• документ про освіту, 

• трудова книжка, 

• направлення на навчання, 

• табель відвідування занять, 

• медична довідка (при потребі - санітарна книжка). 

З графіком професійного навчання на листопад 2022 року можна ознайомитися на сайті Хмельницького обласного центру зайнятості https://cutt.ly/INlZULE.

Довідково: У 2022 році за направленням філій та базових центрів зайнятості Хмельницької області 1965 осіб проходили професійне навчання, з них 1293 навчалися в Рівненському, Івано-Франківському, Львівському та Одеському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Професійне навчання здійснювалось за 159 професіями та напрямами. Усі слухачі проходили професійне навчання під конкретні робочі місця. 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ З ПОДАЛЬШИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ » Управління Держпраці у  Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора