Привітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 09:07

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Необхідно завжди пам'ятати, що ми несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті - перед довірою людей.

Висловлюю вдячність депутатам селищної ради, членам виконавчого комітету, активістам органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівникам місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

Тож бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Мирного неба нам усім та швидкої Перемоги!

З повагою селищний голова

Анатолій ОЦАЛЮК

Возможно, это изображение один или несколько человек, гербера Джемсона и текст