Дата: 01.02.2023 15:28

25 січня в місті Хмельницькому відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», організований Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації. У І турі конкурсу від Антонінської селищної територіальної громади взяла участь екскурсовод Іванна ЛЕНЮК, учениця Антонінського ліцею, з екскурсією «Куточок Західної Європи на Волині».

Конкурс проводився з метою виховання у дітей та учнівської молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, залучення їх до пошуково-краєзнавчої та екскурсійної роботи, сприяння збереженню історичної пам’яті, удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи.

Вітаємо з зайнятим ІІ місцем у Конкурсі:

Іванну ЛЕНЮК, екскурсовода історико-краєзнавчого музею Антонінського ліцею;

Валентину РАБЧЕНЮК, завідуючу історико-краєзнавчим  музеєм, вчителя історії Антонінського ліцею.

Вітаємо з Днем народження депутата Сарненської районної ради Лева  Мартинчука! » Сарненська районна рада