Презентація бібліографічного покажчика "Український фольклор і епос у фондах Хмельницької ОУНБ"

Дата: 15.02.2023 16:49

15 лютого у велике свято Стрітеня Господнього у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація бібліографічного покажчика "Український фольклор і епос у фондах Хмельницької ОУНБ". На презентацію видання було запрошено дитячий зразковий фольклорний гурт "Родовід" Антонінської школи мистецтв, керівник Тетяна ПІДБЕРЕЗНА. Колектив  продемонстрував традиційне використання фольклору  у своїй діяльності, співали веснянок, весну закликали, грали у грушку, пускали жайворонків...
Дякуємо учасникам колективу та Тетяні Володимирівні ПІДБЕРЕЗНІ за високий рівень підготовки своїх вихованців, повернення до  витоків народної творчості, вивчення та популяризації фольклору, постійний творчий пошук!