ВІТАЄМО

Дата: 09.03.2023 10:27

Підведено підсумки обласної заочної виставки - конкурсу "Новорічна технофеєрія", яка проводилась на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Конкурс проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, патріотичного виховання, збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу, зросту технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації.

Виставка-конкурс проводилася за трьома віковими категоріями в чотирьох номінаціях:

«Техноялинка»;

«Найкраща креативна іграшка»;

«Різдвяний вінок»;

«Різдвяний/новорічний сувенір».

Вітаємо призерів Конкурсу:

І  місце

У номінації «Найкраща креативна іграшка»:

Анну ПОСИШЕНУ  -  здобувачку освіти Корчівської ЗОШ І –ІІІ ступенів за роботу «Ангел миру».

Молодша вікова категорія.

Октябріну КАМФОРОВИЧ - здобувачку освіти Кременчуківського ліцею, за роботу «Лебеді».

Середня вікова категорія.

Дарину ТЕМЮК  -  здобувачку освіти Корчівської ЗОШ І –ІІІ ступенів за роботуВеселунчики».

Старша вікова категорія.

У номінації «Різдвяний вінок»:

Інну СЛОБОДЕНЮК – вихованку Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва при Терешківському ліцеї за роботу «Різдвяне диво».

Старша вікова категорія.

У номінації «Різдвяний/новорічний сувенір»:

Вікторію ІВАНЧУК - вихованку Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва за роботу «У лісі, лісі темному».

Молодша вікова категорія.

ІІ  місце

У номінації «Техноялинка»:

КОЛЕКТИВ здобувачів освіти 6 класу Терешківського ліцею   за роботу «Ялинка – сходинка»

Середня вікова категорія.

ІІІ  місце

У номінації «Різдвяний/новорічний сувенір»:

Олександра БАРТОШУКА  – вихованця Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва за роботу «Гірлянда на ялинку».

Старша вікова категорія