Дата: 17.03.2023 15:46

Сумна звістка сколихнула Антонінську громаду… На 33 році життя героїчно загинув ще один наш земляк, житель селища Антоніни – Козловський Олександр Вікторович, механік водій 2 гірсько – штурмового відділення гірсько – штурмового взводу 3 гірсько – штурмової роти військової частини

А 3029, А 4267. Загинув 14 березня під час ведення бойових дій в Бахмутському районі Донецької області , внаслідок скидання осколкового боєприпасу з ворожого безпілотника , отримавши поранення несумісні з життям.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя, який віддав своє життя, захищаючи Україну від окупанта, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях , а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Вічна пам’ять Герою України! Навіки слава! Герої не вмирають!

Про дату та час поховання нашого Героя повідомимо додатково!

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе