Схід громадян в населених пунктах Великосалиського старостинського округу

Дата: 19.03.2023 15:52

08.03.2023 року в двох населених пунктах Великосалиського старостинського округу відбулися сходи громадян. Саме на таких зібраннях відбуваються конструктивні та ділові розмови, вирішуються нагальні питання, вивчаються бачення посадовців та жителів, щодо вирішення тих чи інших проблем, приймаються пропозиції, вітаються ініціативи, розробляються спільні дії.

Не виключенням стали і наші зібрання, які пройшли за участі селищного голови Анатолія Оцалюка, першого заступника Юрія Кондратюка, начальника відділу юридичного і кадрового забезпечення селищної ради Марини Пасічник та старости даного старостинського округу Василя Тимощука.

В ході зустрічі розглядалися такі питання:

- встановлення автобусної зупинки в с. Мала Салиха для того, аби діти в складні погодні умови мали місце, де очікувати на шкільний автобус;

- заміна водонапірної башти та труб в селі Велика Салиха;

- часткова заміна вікон у Великосалиському сільському Будинку культури;

- впорядкування кагату (засипання) на території господарчого двору села Велика Салиха;

- підрізання дерев по вулицях та у місцевому садку;

- впорядкування території кладовища в усіх населених пунктах та встановлення громадських вбиралень;

- грейдерування та підсипання доріг місцевого значення;

- питання чистки центрального колодязю в селі Велика Салиха;

- створення на території старостату ініціативної групи, до складу якої входитимуть активні жителі;

- питання земельного блоку та інше.

На всі питання, які піднімали присутні були надані роз’яснення.

Анатолій Оцалюк підсумував роботу за 2022 рік, розкрив пріоритетні напрямки роботи селищної ради на найближчу перспективу, а також завірив, що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися спільними зусиллями керівництва громади, села та підприємств, що знаходяться на його території.

Селищний голова закликав людей до співпраці й активності.

В цілому, схід села пройшов активно та позитивно.

Возможно, это изображение 4 человека, люди сидят и в помещении

Возможно, это изображение 12 человек, люди стоят и люди сидят