Благодійний ярмарок "Хай буде весна!"на підтримку Збройних сил України

Дата: 21.03.2023 11:11

21 лютого 2023 року в селищі Антоніни у супроводі патріотичних пісень, пройшов благодійний ярмарок "Хай буде весна!"на підтримку Збройних сил України, організований працівниками та учасниками творчого колективу Антонінського Будинку культури та викладачами і вихованцями Антонінської дитячої школи мистецтв.

Жителі селища об'єднали зусилля у прагненні допомогти нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

На ярмарку кожен бажаючий міг придбати для себе вироби декоративно – ужиткового мистецтва, патріотичні сувеніри, прикраси, унікальні речі ручної роботи, смаколики та ще багато цікавого.

Вкотре, ми мали змогу впевнитися в тому, що українці – незламний, щедрий, людяний, самовідданий народ.

Відвідавши ярмарок кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших Захисників.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до ярмарку, а також, небайдужим громадянам, які з радістю та щирістю купували різноманітні вироби і просто донатили, завдяки усім Вам нам вдалося зібрати кошти в сумі – 16 тис. 350 грн, з яких 8 тис. 630 грн. кошти , що були виручені з продажу продукції працівниками Антонінської спеціальної школи. Усі кошти будуть використані на допомогу нашим військовим.

Висловлюємо слова щирої подяки всім господиням та майстриням які долучилися до проведення благодійного ярмарку своїми виробами, а саме:

- Працівникам Антонінського БТДЮ

- Працівникам КЗ «Центральна бібліотека Антонінської селищної ради»

- Працівникам Антонінської спеціальної школи

- Працівникам Антонінського Будинку культури

- Олені Потаповій

- Лілії Рибачук

- Любові Берчук

Нехай прийдешня весна стане Переможною для України, адже саме цього прагне кожен з нас, заради цього об’єднався весь цивілізований світ. Тож, хай здійсниться найзаповітніша мрія українців. Нехай наша праця якнайшвидше буде спрямована у мирне русло!

Дякуємо нашим захисникам за спокій, за те, що маємо змогу працювати та планувати!

Бажаємо всім миру і благополуччя!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Возможно, это изображение 7 человек, ребенок, люди стоят и в помещении