Вітаємо!

Дата: 12.04.2023 10:51

25 березня 2023 в онлайн-форматі відбувся ІV обласний конкурс «Юні знавці Біблії» на тему «Ростемо патріотами України – захисниками рідної землі».

Мета конкурсу – сприяння духовно-моральному вихованню дітей і молоді нашої держави на біблійних цінностях як основі патріотичного виховання.

До конкурсних випробувань долучилися здобувачі освіти 1–11-х класів закладів загальної середньої освіти громади.

Учасникам були запропоновані завдання різного рівня складності: підготувати творчу роботу (малюнок, аплікацію тощо), у якій зобразити історію зі сторінок Біблії (1–4 класи), здійснити дослідження Святого Письма (5–11 класи), усно представити свої роботи під час конкурсу, виконати тестові завдання на знання Святого Письма.

Вітаємо МИРОНЕНКО Наталію, ученицю 4 класу Кременчуківського ліцею, за зайняте І МІСЦЕ у конкурсі.

Вітаємо з Днем народження депутата Сарненської районної ради Ігоря  Свиридова! » Сарненська районна рада