Дата: 17.04.2023 09:38

Напередодні Великодня в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІІ (очний) фінальний етап обласного свята-конкурсу писанкарства «Подільська писанка».

Антоніську селищну територіальну громаду представляла РІВНА Анастасія, учениця 8-А класу Антонінського ліцею, вихованка Антонінської школи мистецтв.

Завершальний етап конкурсу передбачав: урочисте відкриття, контрольний довільний розпис, нагородження переможців та призерів. Захід проходив в затишній, камерній, творчій атмосфері.

У процесі виконання довільного розпису юні писанкарі створювали власні писанки впродовж двох годин.

Основними критеріями розпису були:

- чистота техніки виконання;

- складність орнаменту;

- дотримання правил воскового розпису, традиційного для Поділля;

- захист (розповідь).

Вітаємо РІВНУ Анастасію з зайнятим ІІІ місцем в обласному конкурсі писанкарства «Подільська писанка».

Великдень всіх нас на гостини просить,

Малює сонце полотно небес,

І крашанку, як усмішку, підносить.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!