Навчально-польові збори з учнями 11-х класів

Дата: 02.05.2023 09:38

З метою вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з навчального предмета «Захист України», визначення рівня їх готовності до строкової військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях України  з 26 по 28 квітня 2023 року у Антонінській СТГ за рахунок навчального часу, відведеного на вивчення предмета «Захист України»,  були проведені триденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади.

27 квітня відбулось відкриття навчально-польових зборів за участі представників 4 відділу Хмельницького РТЦК та СП, які провели з учнями заняття з вогневої підготовки (порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї), висвітлили питання організації побуту військовослужбовців, що здійснюють охорону Державного кордону, оснащення їх зброєю та навчання з надання ПМД.

28 квітня здобувачі освіти закріпили здобуті практичні навички початкової вправи №1 навчальних стрільб із АК-74 на стрільбищі полігона «Красилівський».