Дата: 03.05.2023 09:46

З метою виявлення, розвитку творчих та інтелектуально здібних і обдарованих дітей, поглибленого вивчення фізики та природних явищ, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, стимулювання та пропагування науково-дослідницької й експериментальної роботи серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді протягом квітня 2023 року був проведений  обласний дистанційний конкурс проєктів «ЕнштейніУС».

Вітаємо ЮРЧУК Руслану, ученицю 7 класу Великоорлинської гімназії (керівник ЗАВОДОВСЬКА І.Г.), за зайняте ІІІ місце у конкурсі в номінації «Секрети знайомих предметів» з проєктною роботою «Збирання технічного мастила з поверхні води»

Вітаємо з успішним захистом дисертації! — Університет «КРОК»