Дата: 03.05.2023 09:49

З метою виявлення, розвитку творчої,  інтелектуально здібної та обдарованої молоді, зацікавленої у дослідженні екології, вивченні та збереженні біологічного різноманіття навколишнього природного середовища з використанням комп’ютерних технологій, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, залучення здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти до еколого-просвітницької роботи Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді протягом квітня 2023 року був проведений  обласний конкурс екологічної інфографіки «Збережемо довкілля Хмельниччини».

Вітаємо АНТАНЮК Дарину, ученицю 9 класу Великоорлинської гімназії (керівник КОНДРАТЮК А.М.), за зайняте ІІІ місце у конкурсі з проєктною роботою «Вивчення екологічного стану водної системи річки Ікопоть методом індикації».

ВІТАЄМО ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНА КІРАНЧУКА!