Дата: 04.05.2023 11:09

27-28 квітня 2023 року у Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді відбувся обласний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи. На обласний етап конкурсу надіслано 2 роботи роїв молодшої вікової групи від Антонінської СТГ.

За результатами конкурсу звітів про роботу роїв маємо переможців:

ІІ місце

Рій «Веселі козачата» Антонінського ліцею Антонінської селищної ТГ (виховник рою Нагорний Сергій Олександрович);

ІІІ місце

Рій «Козачата» Терешківського ліцею Антонінської селищної ТГ (виховник рою Гамрецька Тетяна Василівна);

Конкурс проводився з метою активізації національно-патріотичного виховання, розвитку форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти, удосконалення методологічних підходів до змісту роботи роїв, відпрацювання шляхів підвищення престижу суспільно-корисної праці дітей, формування їх лідерських якостей, обміну передовим педагогічним досвідом.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ «СОЛОВЕЙ СПІВАЄ.  ДОКИ ГОЛОС МАЄ»