Збір лідерів учнівського самоврядування

Дата: 17.05.2023 09:28

Нові ідеї та енергетика, сповнені креативу і позитивного мислення, саме так можна сказати про збір Лідерів учнівського самоврядування Хмельницької обласної ради старшокласників. Усіх  об'єднав рекреаційний центр "Берег надії" . Нашу  громаду представляли члени Ради учнівського самоврядування Антонінської СТГ Іванна ЛЕНЮК та Анна ФАБЕНЮК

Відкрив збір обласної ради старшокласників Михайло МАРИНЮК –  директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Дмитро ГОРБАТЮК – координатор учнівського самоврядування Волочиської міської територіальної громади, провів вправу-знайомство «Павутинка». Відбувалася творча майстерня лідерів «Ми маємо таланти».

Другий день збору розпочався із ранкової зарядки, а далі було змагання зі спортивного орієнтування, яке провів Андрій ФЛІК, керівник гуртків Хмельницького міського центру туризму. Цікавою була зустріч з представниками організації «Бойове братерство України». Лідери залюбки взяли участь у тренінгу «Фінансова грамотність – запорука успіху», який провів Михайло МАРИНЮК.

Третій день був не менш насичений. Лідери отримали подарунки за перемоги у конкурсах та квестах, відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж».

«А коли ми знову сюди приїдемо?»  – таке запитання звучало від дітей по закінченню збору. Дякуємо Хмельницькому обласному центру науково- технічної творчості учнівської молоді за яскраві моменти та можливість навчитися чогось нового.