A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Державні аудитори Хмельниччини за січень – квітень 2023 року забезпечили відшкодування втрат на 4,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів

Дата: 17.05.2023 14:24
Кількість переглядів: 46

Державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області від початку поточного року провели 135 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 6,5 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 164,7 млн грн.
Матеріали 13 контрольних заходів передано правоохоронним органам, які розпочали 1 досудове розслідування.
За цей період складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення та притягнуто 6 посадових осіб до адміністративної відповідальності. Фінансову санкцію застосовано до одного об’єкту контролю.
За усіма заходами державного фінансового контролю за чотири місяці сума відшкодованих втрат перевищує 4,5 млн грн, з яких понад 4,4 млн грн – незаконні витрати.
Аудитори у сфері закупівель під час моніторингів 112 процедур закупівель виявили порушень
законодавства на суму майже 153,1 млн грн. Зокрема, попереджено порушення в 39 випадках на суму
64,1 млн грн, наприклад, розірвано 26 договорів закупівель на суму 50,2 млн грн.
За зверненнями правоохоронних органів у рамках відкритих кримінальних проваджень державні аудитори як спеціалісти надали 24 консультації і виявили факти порушень, що призвели до втрат понад 11,6 млн грн, через що 5 особам вручено повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.
Завдяки виконанню об’єктами контролю 7 пропозицій за результатами проведених державних
фінансових аудитів досягнуто понад 14,5 млн грн економічного ефекту. Під час державного
фінансового аудиту також задокументовано втрат на понад 8,1 млн грн внаслідок неефективних управлінських дій, вчинених підконтрольною установою.
Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби.
Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:
(044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України;
(032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;
(0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Державні аудитори Хмельниччини задокументували втрати, завдані Комунальному  підприємству комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської  ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора