Наш пошук і творчість — тобі, Україно!

Дата: 19.05.2023 15:54

З 20 березня по 14 квітня 2023 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!». Метою заходу було залучення дітей до науково-технічної творчості, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської діяльності, а також раціоналізації та винахідництва.

У виставці-конкурсі взяли участь і 7 робіт вихованців гуртків Антонінського БТДЮ.

В результаті маємо три призових місця.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений Олександр ПЕТРЕНКО за роботу «Самохідна артилерійська установка СУ-100» (керівник Олександр ПЕРВАК)

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Мирослав НЯНЬЧУР за роботу «Штурмовик СУ-25» (керівник Олександр ПЕРВАК)

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Йосип НАДОЛИНСЬКИЙ за роботу «Сухогруз» (керівник Олександр ПЕРВАК)

Бажаємо і надалі творчо працювати та досягати нових висот та нагород.