Cуб´єкти господарювання АПК можуть отримати компенсацію з обласного бюджету

Дата: 30.05.2023 14:17

Комісія з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки, до складу якої входять  депутати обласної ради Тетяна Зеленко, Ігор Гай, Руслан Петльований, Володимир Присяжний, Михайло Пухкий, Олександр Розізнаний, Юрій Смаль, представники Департаменту фінансів, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в області, Управління західного офісу Держаудитслужби в області, ГУ «ДПС в області, Хмельницької філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» розпочала прийом документів від суб´єктів господарювання на отримання фінансової підтримки з обласного бюджету.

До участі в конкурсі допускаються такі суб’єкти господарювання:

• особисті селянські господарства, які утримують 3 і більше корів;
  • фізичні особи-підприємці, фермерські господарства, які мають в обробітку до 30 га землі;
  • сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.

З обласного бюджету кошти виділяються на такі напрямки:

• часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • бюджетна дотація за утримання телиць у віці з 12 до 15 місяців;
  • компенсація вартості придбаного високорепродукційного, сертифікованого насіння нішевих культур (жито, гречка, просо, кмин, сочевиця) та лікарських культур вітчизняного виробництва.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використанням коштів, передбачених в обласному бюджеті для підтримки Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки затверджений наказом обласної військової адміністрації від 21.11.2022 року №483/2022-н за посиланням.

Крайній термін подання заявок до 13 грудня 2023 року.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою:

м.Хмельницький, вул.Свободи, 70, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, каб.314.

Довідки за телефоном: (0382) 79-49-00.