Дата: 11.06.2023 22:29

Завершився обласний етап заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», який проводився з метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань. Конкурсні роботи відтворювали стан довкілля у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлювали дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність здобувачів освіти  закладів освіти громади.

Конкурс проводився у трьох номінаціях:    (краща поробка, кращий малюнок, краща фоторобота) для трьох вікових груп .

Представлені роботи демонстрували любов до рідного краю, навички природоохоронної й дослідницької роботи, стали відбитком справжнього натхнення авторів, які емоційно переносять глядачів у світ  природи, що оточує нас повсякдень.

Вітаємо призерів Конкурсу:

Номінація «Кращий малюнок»

Віолету ФРАНЦІШКЕВИЧ, ученицю 4-А класу Антонінського ліцею, за творче виконання конкурсної роботи «Збережемо красу рідного краю!»

Номінація «Краща поробка»

ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 5 класу Терешківського ліцею, за творче виконання конкурсної роботи «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Номінація «Краща фоторобота»

Наталію МИРОНЕНКО, ученицю 4 класу Кременчуківського ліцею, за творче виконання  конкурсної роботи  «Кохаю тебе так космічно»,