ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 14.06.2023 13:29

30 травня 2023 року ДОТ "Подолянчик" зібрав найактивніших лідерів учнівського самоврядування закладів освіти  Антонінської громади.  З вітальним словом та побажаннями чудового настрою до учасників звернулася начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради  Наталія КУЯН.

"Ми - лідери, наш голос важливий!" - під таким гаслом працювали наші лідери, а підтемою збору було «Розвиток туризму в моїй громаді.»

Учні впродовж дня на різних локаціях демонстрували своє бачення розвитку громади.

Збір лідерів розпочався цікавою екскурсією історичним центром селища Антонін та Музеєм Потоцьких, яку провела Інна ОЛІЙНИК,  організатор культурно-дозвіллєвої діяльності КЗ «Центральний будинок культури Антонінської селищної ради».

А далі захід відбувався на території ДОТ «Подолянчик».

Лідери учнівського самоврядування разом з Анною ФАБЕНЮК, членом  Ради лідерів учнівського самоврядування Антонінської громади, розповіли про очікування від збору та свої мрії і бажання за допомогою "Нитки дружби".

Іванна ЛЕНЮК, голова центру національного відродження Ради лідерів учнівського самоврядування, підвела підсумки проєкту "Антоніни – туристична громада".  Учасники збору презентували туристичні локації всіх старостинських округів громади, де вони проживають.

Вікторія ТАНЧУК, голова центру добрих справ Ради лідерів учнівського самоврядування, організувала КТС " Моя громада через три роки..". Цікаво було почути роздуми дітей про перспективи розвитку Антонінської громади. Всі вони дійшли спільної думки, що нам потрібно розвиватися як туристична громада, адже у нас, крім багатих на історію Антонін, є і інші цікаві об’єкти.

Далі лідери учнівського самоврядування пройшли квест " Україна – наша Батьківщина..."

Цікавий, змістовний та насичений був цей день. Щиро дякуємо всім учасникам збору лідерів учнівського самоврядування.