За вчинення крадіжки засуджено жителів Антонінської територіальної громади до 6 років позбавлення волі

Дата: 21.06.2023 11:11

За результатами процесуального керівництва та підтримання обвинувачення працівниками Хмельницької окружної прокуратури визнано винними двох рецидивістів за вчинення крадіжки в умовах воєнного стану (ч.4 ст. 185 КК України).

Слідством встановлено, що неодноразово судимі за майнові злочини чоловіки, восени минулого року, за попередньою змовою вирішили скоїти крадіжку, прийшовши до продуктового магазину, який знаходився в с. Ледянка Антонінської ОТГ, один із засуджених пробрався до магазину, зірвавши навісний замок, викрав продукти харчування, прихопивши ще й грошові кошти у сумі 10 тис грн., все награбоване добро він передав своєму напарнику, який стояв надворі та чатував, щоб їх ніхто не побачив. Всього зловмисниками завдано матеріальної шкоди власниці магазину в сумі 13 тис грн.

В судовому засіданні зловмисники свою вину визнали повністю.

Вироком Красилівського районного суду їх засуджено до 6 років позбавлення волі.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Стало відомо, в які суди будуть переводити суддів: список - Я і Закон