Вітання селищного голови з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 11:08

Дорогі медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!

У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому!

У надважкий для нас усіх час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Чимало українських медиків змушені виявляти не тільки гуманізм , але й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій , де рятують поранених військових , надають допомогу місцевим мешканцям , волонтерам і всім, хто не байдужий до долі нашої землі.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Нехай удача ніколи не відвертається від Вас, а кожен день приносить радість та посмішки! І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю, щире і відкрите серце, за Вашу самовідданість та професійність.

З повагою селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК

Возможно, это изображение 8 человек и текст «3 днем медика!»