ОГЛЯД ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 21.08.2023 16:03

17-18 серпня комісією Антонінської селищної ради разом із представниками Держпродспоживслужби та Державної служби з надзвичайних ситуацій проведено огляд готовності закладів освіти громади до нового 2023/2024 навчального року. Результати огляду засвідчили належний стан укриттів, територій закладів освіти, харчоблоків, їдалень, а також якісне проведення поточних ремонтів класних кімнат. Спільними зусиллями Антонінської селищної ради, керівників закладів освіти, педагогічних працівників, а також батьків створено належні умови для навчання здобувачів освіти.

Комісія побувала в усіх, без винятку, закладах освіти громади. Наталія КУЯН, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради, відзначила роботу керівників закладів освіти, які докладають зусиль задля створення безпечних умов для навчання та виховання дітей.