Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітаємо

Дата: 12.09.2023 14:53
Кількість переглядів: 86

      Завершився обласний етап конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці».

Конкурс  проводився  для трьох вікових категорій (початкова – 1-4 класи, середня – 5-7 класи і старша – 8-11 класи) за трьома напрямами (літературний, мистецький, конкурс авторської іграшки на тему «Пес Патрон – в розмінуванні чемпіон»).

     На обласний етап конкурсу від учнів закладів загальної середньої освіти громади надіслано 37 робіт.

     Представлені роботи відзначалися художньою виразністю, оригінальністю, змістовністю, якістю виконання та відображали повне розкриття теми та ідеї конкурсу.

      Нагородження переможців обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці» проходило у приміщенні однієї з найкращих Державних пожежно-рятувальних частин Хмельницької області.

      Конкурсанти-переможці отримали грамоти від ГУ ДСНС України в

Хмельницькій області, ГУ НП України в Хмельницькій області та подарункові

навчальні матеріали з іграми, загадками, книгами від ЮНІСЕФ.

 

    Вітаємо призерів Конкурсу:

І місце

Ангеліну ДАВИДЮК, здобувачку освіти 2 класу Великоорлинської гімназії (керівник Наталія ЧОРНА);

Вадима МОСТЕПАНЮКА, здобувача освіти 5 класу Великоорлинської гімназії (керівник Ірина ЗАВОДОВСЬКА);

Марію КОЗАЦЬКУ, здобувачку освіти 5 класу Великоорлинської гімназії (керівник Марина КОЗАЦЬКА);

Дарину ГЕРАСИМЧУК, здобувачку освіти 6 класу Терешківського ліцею (керівник Віта ГЕРАСИМЧУК);

Катерину ДЕМІДОВУ, здобувачку освіти 11 класу Терешківського ліцею (керівник Людмила АНТОЩУК);

Артема ЯНЮКА, здобувача освіти 8 класу Терешківського ліцею (керівник Людмила КОНДРАТЮК);

Ярослава ФАГАТА, здобувача освіти 9 класу Корчівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Ніна ФАГАТ);

Ангеліну СЕРЕДУ, здобувачку освіти 9 класу Корчівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Андрій ФАГАТ);

Євгенія ПРИХОДЧЕНКО, вихованця гуртка «Майстерня чудес» Антонінського БТДЮ (керівник Любов ПРИХОДЧЕНКО);

Карину КАМІНСЬКУ, вихованку гуртка «Чарівний бісер» Антонінського БТДЮ (керівник Тетяна ПЕРВАК);

Дарину ГЕРАСИМЧУК, вихованку гуртка «Умілі руки» Антонінського БТДЮ (керівник Лілія СТЕПЧУК);

Богдану СИДОРУК, вихованку гуртка «Основи наукової діяльності із зарубіжної літератури» Антонінського БТДЮ (керівник Ольга КИРИЧУК);

ІІ місце

Ангеліну ВОЛКОВУ, здобувачку освіти 4-Б класу Антонінського ліцею (керівник Тетяна ГОЛОТРЕБЧУК);

Анастасію БОНДАР, здобувачку освіти 7-А класу Антонінського ліцею (керівник Тетяна РОЖИК);

Марію ЦЮЦЮР, здобувачку освіти 3 класу Федорівського ліцею (керівник Алевтина ЦЮЦЮР);

Сергія БАСАРАБА, здобувача освіти 3 класу Великоорлинської гімназії (керівник Оксана ЛУЦЮК);

Діану МОСТЕПАНЮК, здобувачку освіти 5 класу Великоорлинської гімназії (керівник Майя КРАВЧУК);

Олександру ТКАЧУК, здобувачку освіти 6 класу Великоорлинської гімназії (керівник Майя КРАВЧУК);

Костянтина ТКАЧУКА, здобувача освіти 2 класу Великоорлинської гімназії (керівник Майя КРАВЧУК);

Вероніку СЕРВЕТНИК, здобувачку освіти 5 класу Великоорлинської гімназії (керівник Ірина ЗАВОДОВСЬКА);

Анастасію ДЕМІДОВУ, здобувачку освіти 6 класу Терешківського ліцею (керівник Віта ГЕРАСИМЧУК);

Олексія БИСТРИЦЬКОГО, здобувача освіти 10 класу Терешківського ліцею (керівник Тетяна БЄЛОНОСОВА);

ІІІ місце

Вікторію ІВАНЧУК, вихованку гуртка «Умілі руки» Антонінського БТДЮ (керівник Лілія СТЕПЧУК);

Єлизавету ВОЛОШИНУ, здобувачку освіти 1 класу Федорівського ліцею (керівник Наталія КУЧЕРУК);

Анну ПОЛІЩУК, здобувачку освіти 9 класу Терешківського ліцею (керівник В’ячеслав ЯНЮК);

Івана МАТКОВСЬКОГО, здобувача освіти 5 класу Терешківського ліцею (керівник Любов ПРИХОДЧЕНКО);

 

Фото без опису

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора