ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПЕНСІОНЕРА, НА КОРИСТЬ ЯКОГО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЛАГОДІЙНА ПОЖЕРТВА, ПОТРІБНО ЗАЗНАЧАТИ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ПЛАТЕЖУ?

Дата: 03.10.2023 11:00

Якщо юридична або фізична особа надає персоналізовану благодійну пожертву (адресовану визначеному нею пенсіонерові), то у платіжній інструкції у реквізиті Призначення платежуобов’язково зазначається інформація про пенсіонера, якому адресована благодійна пожертва:

• прізвище, ім’я, по батькові (за наявності;
  •  дата народження;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) або номер паспорта громадянина України (для осіб, які через релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, та мають відповідну відмітку у паспорті) (пункт 4 постанови правління Пенсійного фонду України від 15 лютого 2023 року 8-1 “Про затвердження Порядку сплати благодійної пожертви та виплати її частини пенсіонерові” (зі змінами)).