Відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 28.09.2023 15:21

Сьогодні, 28 вересня, відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання, яке провів голова ради Анатолій Оцалюк.

Участь у засіданні взяли заступник селищного голови, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, працівники апарату виконавчого комітету селищної ради.

Під час пленарного засідання, враховуючи рекомендації профільних постійних комісій, на розгляд обранців було винесено 11 питань. Серед яких :

1.Про затвердження Програми «Внески до статутного капіталу лісокомунального сільськогосподарського підприємства «Антоніни ліс» Антонінської селищної ради на 2023-2025 роки .

2. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Антонінської селищної ради.

3. Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Комунальник» на баланс військової частини А7182 .

4. Про надання дозволу на списання дизпалива.

5. Про організацію місцевої пожежної охорони на території Антонінської селищної ради ( село Федорівка)

6. Про внесення змін до Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та ЗСУ на 2023-2025 роки, а саме виділили кошти в сумі 300 тисяч гривень на потреби однієї із військових частин .

7. Про внесення змін до бюджету на 2023 рік

8. Про надання матеріальної допомоги на лікування 5 військовослужбовцям.

9. Про надання матеріальної допомоги 11 військовослужбовцям

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

11. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Загалом сесія селищної ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями 24 сесії Антонінської селищної ради можна ознайомитись на офіційному вебсайті у розділі « Архів документів». Рішення сесії будуть оприлюднені у визначені чинним законодавством терміни.