Допомога військовослужбовцям

Дата: 21.09.2023 15:24

По всій теиторії України, зокрема на сході тривають бойові дії.

Мужні захисники державних кордонів і цілісності нашої країни ризикують сьогодні найдорожчим – здоров’ям, життям, аби швидше прийшов на нашу землю мир. Стійко тримають оборону, відбиваючи атаки противника в самісінькому пеклі . Зараз там воює наш земляк Сергій Боцюн.

І як виявилося, йому та побратимам дуже потрібен тепловізор – прилад нічного бачення. І хто потурбується про бійців, щоб вони повернулися додому живими й здоровими, як не земляки.

Так, завдяки спільному фінансуванню Антонінської селищної ради та директора ФГ «Фортуна Агро Д» Оцалюка Олеся Анатолійовича був закуплений якісний тепловізор.

21 вересня перший заступник селищного голови Юрій Кондратюк, директор ФГ «Фортуна Агро Д» Олесь Оцалюк та депутат селищної ради Артур Цатурян передали для Сергія прилад нічного бачення.

Шановний Сергію Івановичу, нехай цей прилад вам служить та береже життя.

Віримо у Вас, віримо в ЗСУ і віримо у перемогу! Молимося і будемо молитись за Вас і за всіх, хто з Вами! Повертайтесь живими та здоровими!

Нехай Господь і Ангел Охоронець оберігає вас і усіх наших захисників! Слава Україні!

Возможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение текст