Дата: 17.10.2023 10:31

З 10 по 21 вересня  2023 року з метою підвищення художньої майстерності гуртківців та ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління проведено І етап заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської СТГ.

На конкурс приймались кольорові та чорно-білі знімки учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти в 11-ти номінаціях, у двох вікових категоріях. Всього на конкурс було надіслано 66 фоторобіт.

Традиційно найпопулярнішими номінаціями конкурсу стали портрет, пейзаж, флора та фауна, побутові або жанрові фотографії. Поряд з ними були представлені й натюрморт, фото із застосуванням програми Аdobe Photoshop, репортажне фото, архітектура, макрофотографія, позажанрове фото.

У переважній більшості робіт юні фотомитці відображали найяскравіші та незабутні миттєвості нашої епохи, красу природи, здобутки українців та їх любов до Батьківщини.

Кращі роботи було надіслано на ІІ обласний етап конкурсу до  Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вітаємо призерів обласного етапу Конкурсу:

КОМАНДУ Антонінської селищної територіальної громади за зайняте ІІ місце серед селищних територіальних громад

ІІ місце

Софію ПОДОЛЯК – вихованку Антонінського БТДЮ (керівник Надія ВОЙНА) за фотороботу «Перші миті нового життя» в номінації «Портрет»;

ІІІ місце

Максима ЖУКА – здобувача освіти Терешківського ліцею (керівник Тетяна ГАМРЕЦЬКА) за фотороботу «Літнє небо в філіжанці кави» в номінації  «Натюрморт»;

Єлизавету МИРОНЕНКО – здобувачку освіти Кременчуківського ліцею (керівник Майя МОЛОДЕЦЬКА) за фотороботу  «Нескорені» в номінації «Побутові або жанрові фотографії»;

Вікторію ТАНЧУК – вихованку Антонінського БТДЮ (керівник Надія ВОЙНА) за фотороботу «Життя як пазл» в номінації «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop»;

Софію ПАНАСЕНКО – здобувачку освіти Антонінського ліцею (керівник Надія ВОЙНА) за фотороботу «Спокій розуму» в номінації «Безбар’єрність»;

Єлизавету МИРОНЕНКО – здобувачку освіти Кременчуківського ліцею (керівник Майя МОЛОДЕЦЬКА) за фотороботу  «З надією в серці» в номінації «Репортажне фото».