Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЯКЩО У СЕРПНІ ЗДІЙСНЕНО ТРИ ПЛАТЕЖІ ДОБРОВІЛЬНОГО ВНЕСКУ З ПОМІТКОЮ ЗА СЕРПЕНЬ, ВЕРЕСЕНЬ, ЖОВТЕНЬ (КОЖЕН ПО 1474 ГРН), ЧОМУ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ СТАЖ ЛИШЕ ЗА СЕРПЕНЬ?

Дата: 20.10.2023 10:57
Кількість переглядів: 44

Суми сплачених страхових внесків в межах максимальної величини (22 110 грн за місяць, тобто 22% від 15 мінімальних зарплат) зараховуються за той місяць, у якому надійшли на рахунок Пенсійного фонду України.

Тобто, якщо в одному місяці тричі було сплачено добровільний внесок і три платежі надійшли на рахунок Фонду в цьому місяці, то всі кошти буде зараховано як сплата внеску саме за цей місяць (у даному випадку – серпень). Врахування примітки, зробленої платником при сплаті добровільного внеску до кожного платежу (за серпень, вересень, жовтень), не передбачено. 

Тож, за наведених обставин, до страхового стажу враховано лише один місяць – серпень. 

При цьому заробітна плата за серпень, яку врахують при обчисленні пенсії, буде 20 100 грн (один внесок 1474 грн дає підстави врахувати заробіток для обчислення пенсії у сумі 6700 грн. Оскільки внесків було три, то ця сума становитиме 6700 х 3 = 20 100).

Щоб до страхового стажу було зараховано три місяці, потрібно сплачувати один раз в кожному з місяців добровільний внесок у розмірі не менше мінімального (на місяць сплати). 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора