Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

13 жовтня жителі Антонінської громади провели в останню земну дорогу жителя селища Антоніни Конуса Юрія Вячеславовича

Дата: 13.10.2023 11:31
Кількість переглядів: 65

Юрій КОНУС....

Його ім'я назавжди викарбуване в Небеснім Пантеоні Героїв - Захисників України.

І сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя. У рідному селищі Антоніни захисника проводжали крізь живий коридор. Ланцюг із людей простягнувся від початку селища до самого будинку, де жив Юрій, і по всьому шляху слідування траурного кортежу.

Юрій Вячеславович Конус мріяв і любив, будував плани на майбутнє. Вірний, надійний, товариський таким він запам'ятається усім нам.

10 жовтня 2023 року життя Юрія обірвалося під час виконання бойового завдання внаслідок штурмових дій в районі Луганської області.

Віддати останню шану воїну, який поклав життя заради нашого світлого і вільного майбутнього під мирним українським небом, підтримати рідних і близьких захисника, зібралися односельчани, представники місцевої влади, установ, підприємств, організацій, військові, духовенство та небайдужі мешканці громади.

Чин похорону пройшов в УГКЦ святого Великомученика Димитрія Солунського, що в селищі Антоніни, священнослужитель Андрій Миколів відспівав захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів.

Поховали Юрія Конуса з усіма релігійними і військовими почестями на кладовищі в селищі Антоніни.

Важко знайти слова розради, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини, та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті.

Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Слава Герою!

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора