В рамках проєкту «Невідкладна допомога засобами до існування громадам, що постраждали від війни в Україні» за програмою «Гроші за роботу» до Антонінської селищної ради завітали представники БФ «Карітас Хмельницький УГКЦ»

Дата: 02.10.2023 13:47

2 жовтня 2023 року, в рамках проєкту «Невідкладна допомога засобами до існування громадам, що постраждали від війни в Україні» за програмою «Гроші за роботу» до Антонінської селищної ради завітали представники БФ «Карітас Хмельницький УГКЦ» .

Метою даного проєкту є – зміцнити здатність до відновлення життєдіяльності та сприяти розширенню соціально – економічних можливостей вразливих українців, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

Так, в рамках даної програми було зареєстровано три особи з числа внутрішньо переміщених осіб, які зможуть в подальшому виконувати соціально - корисні роботи в громаді та отримувати за це матеріальну допомогу.

Возможно, это изображение 3 человека, люди учатся, стол и текст